Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

SIKÇA SORULAN SORULARR (SSS)

İDE FİNANSAL ÇÖZÜMLER ÖZETLE NEDİR ?

Firmaların tüm ekonomik faaliyetlerinde verimli ve etkin yönetim sağlamak, şirketin rekabet gücünü ve karlılığını arttırmak için çözümler sunan bir danışmanlık şirketidir.

NE TÜR HİZMETLER SUNAR, BAŞLIKLAR OLARAK KISACA ÖZETLER MİSİNİZ ?

1) Tüm üye firmaların satınalma gücünün sağladığı ölçek ekonomisi sayesinde, satınalma maliyetlerinizi azaltarak karlılığınızı arttırır.

2) Firmanızın atıl üretim kapasitesini kullanarak firmanıza yeni müşteriler kazandırmaktadır.

3) Stok mallarınızı sisteme ait kapalı devre sisteminde eriterek dağıtım kanalınızı ve fiyat politikanızı bozmadan satışını sağlamaktadır.

4) Bu stok malların karşılığında firmanıza ihtiyacınız olan mal ve hizmetlere yada reklam bütçesine dönüştürerek katma değer yaratmaktadır.

5) İhtiyaç durumunda satış yapamayan hedef müşteri gruplarına ilave faydalar sunarak, satış yapmanıza ve rakiplerinize karşı stratejik üstünlük sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

SİSTEMDEN FAYDALANMAK İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMEMİZ GEREKMEKTEDİR ?

Firmanıza hangi hizmetlerimizin faydalı olacağının tespit edilip yönetime raporlanabilmesi için öncelikle web sitemizden hizmetleri inceleyerek başvuru formlarını doldurmanız gerekmektedir. Bu işlem müteakiben karşılıklı toplantılar ile süreç başlatılacaktır.

ÇALIŞTIĞINIZ FİRMALAR VE SEKTÖRLER HAKKINDA BİLGİ VERİR MİSİNİZ ?

Çalıştığımız firmalar Türkiye’nin önde gelen ulusal ve uluslararası firmalardan olup, tüm sektörleri kapsamaktadır. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz sektörler arasında; inşaat, otomotiv, bankacılık, perakende, online shopping, medya, beyaz eşya ve tekstil sektörlerini sayabiliriz. Karşılıklı yapacağımız toplantılarda sizin sektörünüzden hangi firmalarla ne tür iş birlikleri yapıldığı ve sonuçlarını sizinle paylaşabiliriz ancak bunları yazılı olarak firmalarla yaptığımız gizlilik sözleşmesi gereğince isim (marka) belirtmeden yapabilmekteyiz.

İFC’NİN DİĞER ŞİRKETLERDEN FARKI NEDİR ?

İFC sektöründe bir ilktir. Aynı anda satınalma, pazarlama, üretim ve finans konularında entegre çözümler sunan ve strateji oluşturan benzer başlıca bir oluşum yoktur.
Diğer farkı ise İFC’in gelirlerinin, yaratılan katma değer üzerinde gerçekleşmesidir. Yani firma kar ettiğinde İFC kendi kararını elde edecektir. Tüm süreçler sonuç ve performans odaklıdır.

İFC UYGULAMALARINDA ELDE EDİLEN KATMADEĞERİ VE SONUÇLARI NASIL TAKİP EDEBİLİRİZ ?

Her üye kurumuna ait şifresi ile girebileceği sayfalar ve uygulamalar sonucunda kazanılan faydayı takip edebileceği genel faydalar mevcuttur. Kendi hesabınızı ve kazancınızı buradan takip edebilirsiniz.

SSS Sizin Sorunuzu Cevaplamadı mı?

İşte bizimle iletişime geçmenin birkaç yolu

Desteğe mi ihtiyacınız var?

İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu

İletişim formumuz doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İşlerinizi Kolaylaştırırız.

Finansal Çözüm hizmetlerini müşterilerimiz için kolaylaştırmak amacıyla altyapımızı, ürün ve hizmetlerimizi sürekli yenileriz. “Yorulmadan Hizmet” anlayışı ile müşterilerimizin, ve diğer tüm kanallarımızdan hızlı ve hatasız olarak hizmet almalarını sağlarız

Müşterilerimizi Dinleriz

Müşterilerimizin sorunlarını ve isteklerini bize her yerden ve her zaman iletmesini sağlayacak kanallar oluşturarak müşterilerimize düzenli olarak ulaşır, onları dinler ve memnuniyetlerinin en üst seviyede olması için çalışırız.