Hakkımızda

  FİNANSAL ÇÖZÜMLER

İDE Finansal Çözümler bir IDE Proje Yönetim Merkezi şirketidir.

İDE Finansal Çözümler firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler üreten bir yapıdır. İDE bu çözümleri firmaya farklı hizmet kalemlerinde ücretsiz ilave kullanım sağlayarak karlılığını arttıran, rakip firmalara karşı üstünlük sağlayan bir hizmet modelidir.

İFÇ; firmaların 3 farklı departmanında verimlilik artışı sağlayarak, maliyet oluşturmadan ilave satın alma gücü ve karlılık artışı sağlamaktadır. Firmaların finansal gücünü arttırdığı ve bilançolarını iyileştirdiği için hizmetlerimiz İDE Finansal Çözümler olarak adlandırılmıştır. 3 ana hizmetimizden yaratılan katma değer öncelikli olarak websitesinde yer alan diğer servisler kategorilerinde finansman olarak kullanılabilir. Fakat yaratılan katma değeri sadece bu hizmetlerde kullanmakla sınırlı olmayıp “Yönlendirilmiş Ticaret” programı dahilinde ihtiyacınız olan diğer ürün ve hizmetlerde de kullanmanız mümkündür.

İDE PROJE YÖNETIM MERKEZI

IDE Proje Yönetim Merkezi günümüzün artan rekabet ortamında tüketiciye cazip hizmet ve ürün paketleri oluşturan, kazan-kazan iş modelleri geliştiren, firmaların rekabet güçlerini arttırarak pazar paylarını yükseltebilmeleri için bir araya getirip sinerji ve katma değer yaratan bir iş geliştirme platformudur.

Bunların yanı sıra sadakat projeleri oluşturmak, alternatif satış kanalları yaratmak, çapraz pazarlama kurguları geliştirmek ve stratejik işbirlikleri oluşturmak projelerin temelini teşkil etmektedir. Şirketimiz, projelerin hayata geçmesi için tüm yasal ve bürokratik izinlerin alınmasında ve proje yönetim sürecinde de aktif rol alan bir yapıya sahiptir.

İDE Proje Yönetim Merkezi, bünyesinde barındırdığı birbirinden destek alan alt kategorilerle onlarca farklı sektördeki şirketlere aynı platformda buluşma şansını ve çözüm ortaklığını sunan bir kuruluştur.

20 yıllık global iş tecrübesi ile IDE Proje Yönetim Merkezi, derin tecrübesi ve çözüm ortaklarına sunduğu bilgi birikimi ile sektör liderlerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına özel, firmaların rekabet gücünü arttıran, dikkat çeken sonuçlar elde etmiştir. Masrafları stratejik yollarla ve firmanın ürün/hizmet kalitesine zarar vermeden düşürmeye yönelik oluşturulan çözümlerle, birer ortak olarak gördüğü müşterilerinin soyut bir demirbaşı haline gelmiştir.

IDE Proje; bir proje için geniş yelpazede, yaratıcı temeller üzerine kurulu fikirler sunan bir beyin fırtınası platformudur. Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından Koç Holding ve Sabancı Holding’de planlama ve pazarlama alanlarında yöneticilik yaptıktan sonra İngiltere ve ABD’de 10 yıl uluslararası ticaret ile iştigal etmiş bulunan Sn. Eran Tapan tarafından 1998 yılında kurulmuştur. IDE Proje, firmaların satış politikalarını değiştirmeden satış oranlarını yükseltirken yeni ürünlerin pazar penetrasyonlarının sağlanmasında da üstün başarılar elde etmiştir. Otomotiv, bankacılık, internet, perakende, akaryakıt, sigorta, medya ve hizmet sektörlerinde Türkiye’nin önde gelen kuruluşları ve uluslararası firmalarla birlikte birçok başarılı projeye imza atmıştır.